Dovolená 10.6. - 14.6. V tento termín nebude dostupná infolinka a sklad pro příjem objednávek, děkujeme za pochopení.Doprava ZDARMA při objednávce nad 999,-Kč

Inteligentní automatická toaleta pro kočky CATLINK Scooper Luxury

Samočistící chytrý záchod pro kočky CatLink Scooper (Luxury), 4 režimy, odpadní nádoba 13 l, barva bílá

Dostupnost Na objednávku do týdne
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: CTL001
28 485 Kč 23 541,32 Kč bez DPH
Inteligentní automatická toaleta pro kočky CATLINK Scooper Luxury
Inteligentní automatická toaleta pro kočky CATLINK Scooper Luxury
Novinka Tip
Doprava zdarma

Hoďte za hlavu úklid po své kočce!

 

Inteligentní toaleta CatLink umožňuje automatické čištění za pouhé 2 minuty a na výběr nabízí 4 režimy použití. Zapevňuje naprostou bezpečnost pro vašeho mazlíčka a je vybavenq velkou nádobou na odpad s kapacitou až 13 l. Zařízení můžete také spárovat s aplikací Catlink a ovládat jej na dálku, dostávat užitečná oznámení a získat přístup ke zprávám o návycích a zdravotním stavu vašeho domácího mazlíčka.

4 provozní režimy

 

Přizpůsobte si provoz toalety svým představám výběrem ze 4 dostupných režimů.

Manuální režim umožňuje ruční spuštění a zastavení zařízení pomocí aplikace nebo příslušného tlačítka. Časovač umožňuje nastavit hodiny její činnosti.

Pokud chcete, aby se záchod začal automaticky čistit po uplynutí stanovené doby od jeho použití kočkou (1 / 3 / 5 / 7 / 10 minut), zvolte režim Auto.

Režim vyprázdnění umožňuje vyprázdnit box na stelivo stisknutím tlačítka.

 

Dálkové ovládání pomocí aplikace

 

Získejte ještě více možností. Aplikace Catlink, která je kompatibilní s operačními systémy Android a iOS, umožňuje ovládat vaši toaletu z chytrého telefonu nebo tabletu. Mimo jiné tak můžete zařízení na dálku zapínat a vypínat, kontrolovat hlášení a měnit režimy, ať jste kdekoli - nejen doma, ale také například v práci nebo na dovolené. Zařízení můžete v aplikaci také sdílet s neomezeným počtem uživatelů. To znamená, že vzdálené ovládání záchodu mohou využívat i další členové vaší rodiny. Upozornění: výrobek podporuje pouze připojení 2,4G WiFi.

 

Upozorní Vás v případě potřeby vyprázdnění zásobníku

 

Zařízení je vybaveno inteligentními senzory, které umožňují sledovat teplotu a vlhkost. Průběžně také sledují hladinu steliva a zaplněnost nádoby na odpad, díky čemuž jste vždy informováni v reálném čase.

Aplikace také zaznamenává každé použití toalety vaším mazlíčkem, zaznamenává váhu kočky a dobu, po kterou svou potřebu vykonává - můžete tak získat lepší přehled o návycích svého mazlíčka a udržovat ho zdravého. Stačí sáhnout po smartphonu a zkontrolovat zprávu za posledních 24 hodin, 7 dní nebo 12 měsíců.

 

Rychlé a efektivní čištění

 

Toaleta je také ideální pro domácnosti s více kočkami. Umožňuje efektivní čištění během pouhých 2 minut, což znamená, že žádné zvíře nemusí dlouho čekat, než na něj přijde řada. Zařízení navíc využívá pokročilou zdokonalenou filtrační technologii, která účinně odděluje odpad. Nádrž na nečistoty má kapacitu 13 litrů, což znamená, že ji stačí vyprázdnit přibližně jednou týdně.

 

Mazlíčci v bezpečí

 

Díky pečlivě promyšlenému designu je záchod pro domácí zvířata zcela bezpečný. Díky dvojitému systému ochrany se nemusíte obávat, že by se vaší kočce něco stalo. Přesné gravitační senzory spolehlivě detekují přítomnost domácích mazlíčků - pokud váš mazlíček během čištění vstoupí do boxu na stelivo, jeho činnost bude okamžitě zastavena. Zařízení také účinně chrání domácí mazlíčky před možným přiskřípnutím.

 

Vylepšený design

 

Produkt se vyznačuje také vylepšeným, pečlivě promyšleným designem. Byl navržen tak, aby se minimalizovalo riziko jeho převrácení. Poskytuje také dostatek prostoru i pro větší kočky - ideálně se hodí pro zvířata ve věku od 4 měsíců a s hmotností do 10 kg. Nádoba na nečistoty je navíc umístěna v přední části steliva, takže jeho vyprazdňování je rychlé a snadné. Poznámka: toaleta by měla být umístěna alespoň 5 cm od stěny.

 

Specifikace:

Značka: CatLink

Model: CL-06

Jmenovité napětí: DC 12V

Jmenovitý výkon: 1 W (pohotovostní režim) / 5 W (provozní režim)

Rozměry: 60x58x71cm

Hmotnost: 10 kg

Objem odpadní nádrže: 13 l

Vhodné pro kočky o hmotnosti: 1,5-10 kg

Doporučené stelivo: Bentonit

Maximální počet koček: 4

 

Doplňkové parametry

Kategorie: INTELIGENTNÍ TOALETY PRO KOČKY
Hmotnost: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: