Dovolená 10.6. - 14.6. V tento termín nebude dostupná infolinka a sklad pro příjem objednávek, děkujeme za pochopení.Doprava ZDARMA při objednávce nad 999,-Kč

Inteligentní samočistící toaleta pro kočky PetKit Pura MAX

JEDNODUCHÝ, BEZPEČNÝ A CHYTRÝ automatický samočistící kočičí záchod PETKIT PURA MAX. Inteligentní senzory, 3 režimy čištění, bezplatná aplikace, kapacita nádoby na odpad 7l

Dostupnost Na objednávku do týdne
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Kód: PTK001
16 990 Kč 14 041,32 Kč bez DPH
Inteligentní samočistící toaleta pro kočky PetKit Pura MAX
eng pl PetKit Pura MAX intelligent self cleaning cat litter box 23059 3 (1)
Novinka Tip
Doprava zdarma

Inteligentní samočistící toaleta pro kočky PetKit Pura MAX


Už nemusíte ztrácet čas uklízením po své kočce. Inteligentní samočisticí záchod PetKit Pura MAX zajišťuje rychlé automatické čištění za pouhých 90 sekund. Nabízí na výběr 3 režimy a poradí si i s nepříjemným zápachem. Můžete jej ovládat na dálku - pomocí speciální aplikace. Zařízení zajistí vaší kočce pohodlí a bezpečné používání. Velmi snadno se také čistí a jeho ovládání usnadňuje vestavěný OLED displej. Toaleta je vhodná pro kočky starší 6 měsíců a s hmotností nad cca 1,6 kg.

Úspora času a peněz


Věděli jste, že pouhým ručním čištěním kočičí toalety můžete promarnit až 100 000 minut ročně? S PetKit Pura MAX tento čas ušetříte! Začnete také utrácet méně peněz za stelivo - zařízení ho účinně odděluje od hrudek, což vám umožní spotřebovat ho méně. Navíc můžete snadno používat jakýkoli typ hrudkujícího steliva. Poznámka: nedoporučujeme používat nehrudkující stelivo - automatické čištění by nemuselo fungovat správně.

Efektivní čištění


Díky speciálně navržené gumě TPE box účinně odděluje stelivo od nečistot, které se nelepí na vnitřní stranu a rychle putují do odpadní nádoby. Je dostatečně velká, aby ji jedna kočka mohla bez problémů používat až 15 dní - teprve po této době bude nutné vyměnit sáček na stelivo. To znamená, že Pura MAX se vám bude hodit i při několikadenním výletu nebo služební cestě. Nádržka je také mimořádně utěsněná, což účinně zabraňuje šíření nepříjemných pachů.

3 režimy provozu


Nastavte si provoz toalety podle svých požadavků a potřeb vašeho mazlíčka. Pura MAX vám umožňuje vybrat si ze 3 režimů provozu. Automatické čištění zajistí, že se zařízení začne čistit automaticky, když vaše kočka použije záchod a odejde. V režimu ručního čištění jednoduše stisknete tlačítko na zařízení nebo v aplikaci a zahájíte čištění. Plánované čištění umožňuje vytvořit plán - tuto možnost použijte, pokud chcete, aby se zařízení Pura MAX spouštělo v určitý čas.

Zbavte se nepříjemného zápachu


Pura MAX nejen účinně odděluje čistý odpad od nečistot, ale také eliminuje zápach. Vestavěný odnímatelný inteligentní rozprašovač PURA AIR automaticky aplikuje speciální tekutinu, která snižuje zápach a čistí vnitřek toalety pokaždé, když ho vaše kočka použije. K dispozici jsou také jeho různé režimy provozu - plánovaný a automatický. Můžete také kdykoli stisknout tlačítko na zařízení, abyste ručně aktivovali chytrý sprej PURA AIR a zbavili se nepříjemného zápachu.

Pro maximální bezpečnost vašeho domácího mazlíčka


Záchod Pura Max je navržen tak, aby zajistil naprostou bezpečnost vaší kočky. Je vybaven pokročilým systémem xSecure, který se skládá z inteligentních váhových senzorů, infračerveného senzoru, inteligentní detekce, dálkových výstrah a systému ochrany před nehodami. Díky tomu se nemusíte obávat, že by se váš mazlíček zranil. Pura MAX navíc automaticky zastaví provoz, když do ní vaše kočka vstoupí nebo je zjištěna změna zatížení zařízení.

Snadné použití


Ovládání toalety je velmi jednoduché. Stačí ji zapojit do zásuvky a nasypat do ní stelivo. Zařízení je navíc vybaveno tlačítky, která poskytují pohodlný přístup k jeho nejdůležitějším funkcím. Pura MAX má také vestavěný displej OLED, který zobrazuje užitečné informace, například o jeho stavu. Pomocí této obrazovky můžete například rychle zjistit, zda je zařízení připojeno k Wi-Fi.

Další možnosti s aplikací


Aplikace PetKit vám umožňuje snadný přístup k mnoha užitečným funkcím. Mimo jiné můžete zařízení dálkově ovládat a vybírat režimy čištění. Kromě toho zařízení Pura MAX díky vestavěným senzorům sleduje a zaznamenává takové údaje, jako je například hmotnost vaší kočky, četnost a doba používání toalety a také zbývající množství steliva. Všechny potřebné informace najdete v aplikaci. Díky tomu se můžete ještě lépe starat o zdraví svého domácího mazlíčka. Budete také vždy vědět, kdy je třeba doplnit stelivo.

Promyšlený design


Díky modulárnímu designu je montáž a demontáž odpadkového koše velmi snadná. Zařízení také umožňuje velmi snadné čištění - tak jej udržíte v perfektním stavu ještě déle. Přístroj je také vybaven malým světlem, které usnadňuje používání vašim domácích mazlíčků po setmění. Můžete jej kdykoli zapnout několika kliknutími v aplikaci. Výška vstupu do záchodové mísy je navíc pouhých 20 cm od podlahy, takže ji mohou pohodlně používat i starší nebo nemocné kočky. Součástí sady jsou také barevné samolepky, kterými můžete zařízení vyzdobit.

Obsah balení


Toaleta Pura MAX
Podložka pod zařízení
PURA AIR Smart Spray
Role sáčku na odpadky
Napájecí adaptér
Samolepky
Uživatelská příručka

Specifikace

Značka: PetKit
Model: Pura MAX
Rozměry válce: 480x520mm
Rozměry nádoby na odpad: 346x133x187 mm
Čistá hmotnost: 10,8 kg
Hmotnost balení: 13,96 kg
Hmotnost válce: 3,7 kg
Objem válce: 76 l
Objem nádoby na odpad: 7 l
Maximální kapacita steliva ve válci: 6l
Maximální kapacita odpadní nádoby: cca 15 dní
Hlučnost 20 cm: 40 dB;
100 cm: 35 dB;
Doba samočištění: cca 90 sekund

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: