Dovolená 10.6. - 14.6. V tento termín nebude dostupná infolinka a sklad pro příjem objednávek, děkujeme za pochopení.Doprava ZDARMA při objednávce nad 999,-Kč

INTELIGENTNÍ TOALETY PRO KOČKY

Samočisticí záchody pro kočky jsou inteligentní toalety, které jednou pro vždy vyřeší uklízení po vašich mazlíčcích. Jsou nejlepším řešením pro všechny majitele koček, kteří chtějí udržovat svůj domov v čistotě, aniž by ztráceli čas. Zároveň jsou nezbytnou součástí domácností, které obývají dvě a více kočiček :-)

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Cena

448528485
1448528485
Inteligentní automatická toaleta pro kočky CATLINK Scooper Luxury
Novinka Tip
Doprava zdarma
23 541,32 Kč bez DPH
28 485 Kč

Samočistící chytrý záchod pro kočky CatLink Scooper...

Kód: CTL001
eng pl PetKit Pura MAX intelligent self cleaning cat litter box 23059 3 (1)
Novinka Tip
Doprava zdarma
14 041,32 Kč bez DPH
16 990 Kč

JEDNODUCHÝ, BEZPEČNÝ A CHYTRÝ automatický samočistící...

Kód: PTK001
ctl1
Novinka
3 706,61 Kč bez DPH
4 485 Kč

Schůdek k záchodu Catlink SCOOPER udržuje podlahu před...

Kód: CTL002

Samočisticí záchody pro kočky představují nepostradatelnou součást vybavení domácnosti každého majitele kočky. Při výběru kočičího záchodu je třeba věnovat pozornost materiálům, ze kterých je vyroben. Nejlepší jsou samozřejmě velmi odolné plasty. Vyznačují se vysokou odolností proti poškrábání a poškození. Při výběru toalety pro kočky je důležité zkontrolovat, zda jsou použité materiály netoxické, tj. jednoduše bezpečné pro vašeho domácího mazlíčka. Stejně důležitý je i tvar produktu. Správně navržená samočistící toaleta pro kočky zabraňuje vysypávání steliva z vnitřku nádoby, což šetří čas strávený čištěním. Nejnovější generace inteligentních kočičích toalet je prakticky samoobslužná. V této kategorii jsou výrobky, které fungují automaticky: splachují exkrementy, myjí a vysoušejí vnitřek podestýlky. Automatické zásobníky na kočičí stelivo jsou vybaveny uhlíkovým filtrem, který neutralizuje nepříjemné pachy. Samočisticí toalety pro kočky jsou nejlepším řešením pro všechny majitele koček, kteří chtějí udržovat svůj domov v čistotě, aniž by ztráceli čas.