Dovolená 10.6. - 14.6. V tento termín nebude dostupná infolinka a sklad pro příjem objednávek, děkujeme za pochopení.Doprava ZDARMA při objednávce nad 999,-Kč

Gramax NANO čistič dřezů a žulových pracovních desek

Gramax NANO je čisticí prostředek určený k odstraňování skvrn z dřezů, žulových a kompozitních pracovních desek. Inovativní řešení využívající nanotechnologie umožňuje snadnější a méně časově náročné odstraňování nečistot.

Dostupnost Skladem
Kód: GRNANOCLEAN
299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Gramax NANO čistič dřezů a žulových pracovních desek
Gramax NANO cleaner
Novinka

Inovativní řešení využívající nanotechnologie umožňuje snadnější a méně časově náročné odstraňování nečistot. Díky použití speciálně vybraných povrchově aktivních látek a účinných látek vykazuje Gramax NANO velmi dobré čisticí vlastnosti. Odstraňuje vodní kámen, kávové a čajové usazeniny, mastnoty a další nečistoty, které se objevují při používání kuchyňského dřezu. Konzistence našeho přípravku usnadňuje nanášení přípravku na znečištěný povrch, zajišťuje dlouhou dobu kontaktu přípravku s čištěným povrchem a usnadňuje jeho oplachování. K obnovení čistoty stačí malé množství přípravku rovnoměrně nanesené houbou nebo hadříkem a opláchnuté tekoucí vodou.

BALENÍ:

Objem: 250 ml
Šířka: 70 mm
Výška: 170 mm
Hloubka: 40 mm


              

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: