Dovolená 10.6. - 14.6. V tento termín nebude dostupná infolinka a sklad pro příjem objednávek, děkujeme za pochopení.Doprava ZDARMA při objednávce nad 999,-Kč

JAK PEČOVAT O DŘEZ - ČIŠTĚNÍ A IMPREGNACE

Jak pečovat o dřez - čištění a impregnace

Granitové dřezy mají mnoho výhod a budou nám sloužit mnoho let, pokud je budeme udržovat v dobrém stavu. Každodenní používání granitových dřezů však vede k usazování vodního kamene a dalších nečistot, což je přirozeně dáno jejich používáním v kuchyni. Existuje několik způsobů, jak se postarat o povrch našeho dřezu. Za prvé, můžeme použít nejjednodušší domácí způsob, s použitím prostředků, které máme doma. Patří mezi ně přípravek na mytí nádobí a kuchyňský olej. Po skončení prací v kuchyni jednoduše umyjte dřez hadříkem nebo měkkou houbičkou namočenou v prostředku na mytí nádobí, opláchněte jej a otřete do sucha. Olej je naopak ideální jako impregnační prostředek, který povrch nejen chrání, ale také mu dodává krásný lesk.

 

Je však třeba poznamenat, že specializované přípravky jsou pro tento typ práce vhodnější, protože si můžeme být jisti, že jejich účinek na materiál, pro který jsou určeny, byl testován. Jejich používáním si také můžeme být jisti, že budou fungovat tak, jak od nich očekáváme. V takovém případě je pro odstranění každodenních nečistot místo prostředku na mytí nádobí ideální speciální přípravek na ochranu a údržbu granitových dřezů, který lze zakoupit v našem internetovém obchodě.

Gramax NANO CLEANER čistič dřezů a žulových pracovních desek

Gramax NANO CLEANER

Čištění

Díky použití speciálně vybraných povrchově aktivních látek a účinných látek vykazuje výrobek velmi dobré čisticí vlastnosti - odstraňuje vodní kámen, kávové a čajové usazeniny a další nečistoty, které se objevují při používání kuchyňského dřezu. Konzistence našeho přípravku usnadňuje nanášení přípravku na znečištěný povrch, zajišťuje dlouhou dobu kontaktu přípravku s čištěným povrchem a usnadňuje jeho oplachování. K obnovení čistoty stačí malé množství rovnoměrně nanesené houbou nebo hadříkem a bohatě opláchnuté vodou.