Dovolená 10.6. - 14.6. V tento termín nebude dostupná infolinka a sklad pro příjem objednávek, děkujeme za pochopení.Doprava ZDARMA při objednávce nad 999,-Kč

POŠKRÁBANÝ GRANITOVÝ DŘEZ - JAK ODSTRANIT ŠKRÁBANCE A JAK JIM MŮŽEME PŘEDEJÍT?

 

POŠKRÁBANÝ GRANITOVÝ DŘEZ - JAK ODSTRANIT ŠKRÁBANCE A JAK JIM MŮŽETE PŘEDEJÍT?

 

Granitové dřezy se u zákazníků těší velké oblibě již mnoho let. Koneckonců se vyznačují extrémní životností a odolností vůči všem druhům nárazů a poškrábání. Z tohoto důvodu jsou také ideální volbou pro každého, komu záleží na výhodné koupi, kterou si může užívat po mnoho let. Je však třeba mít na paměti, že není výrobek jako výrobek a to, jak se v průběhu let osvědčí, závisí na materiálu použitém při výrobě a každodenní péči o něj. Vždy existuje riziko poškrábání a odštípnutí, a přestože je obtížné zbavit se škrábanců, najdou se způsoby jak se jich zbavit. Zjistěte, jak odstranit škrábance na vašem granitovém dřezu a co může snížit riziko jejich vzniku.

 

JAK VZNIKAJÍ ODĚRKY A RÝHY NA GRANITOVÉM DŘEZU?


Vždy existuje riziko, že se výrobek poškodí, bez ohledu na to, jak je odolný - nezničitelný výrobek neexistuje. Poškrábaný žulový dřez je nejčastěji důsledkem tlaku hrnců, pánví a jiného těžkého nádobí na jeho povrch. Kromě toho se také stává, že příbory před mytím spadnou do komory dřezu a jejich ostré konce přispívají k poškození. Dobrou zprávou je, že pokud máte granitový dřez od seriózního výrobce, jehož výroba je založena výhradně na prvotřídním materiálu - riziko poškození je minimální a co je důležité, nevzhledné škrábance lze ošetřit i domácími prostředky.

 

113